Son Dakika
01 Mart 2024 Cuma

Künye

27 Nisan 2016 Çarşamba, 20:10

ÜLKEMDEN HABERLER

1.logo_

 İmtiyaz Sahibi

Muammer Sağlam

muammersaglam@ulkemdenhaberler.com

Genel Yayın Yönetmeni

Seyide Doyran
seyidedoyran@ulkemdenhaberler.com

 Koordinatör

FusunYetişmişer
fusunyetismiser@ulkemdenhaberler.com

 Haber Editörü

İsmail Gül
ismailgul@ulkemdenhaberler.com

Ekonomi Editörü

Hülya Bıyıklı
hulyabiyikli@ulkemdenhaberler.com

 Spor Editörü

Ali Yetişmişer
aliyetismiser@ulkemdenhaberler.com

 Hukuk Danışmanı
Av. Selahattin Karakaya

 Mali Müşavir
Murat Korkmaz

 Yazılım
WordPress 4.5 XTurk Haber Sistemi

 Yer Sağlayıcı / Hosting
KEBİRHOST INTERNET SERVICES LTD.

Adres: Havaalanı Mah Gülcan Sok Esenler İstanbul

 Telefon  : (0212) 429 01 28
GSM       : (0532) 637 35 99

E-Posta İletişim Mail  : ulkemden@haberler.com

ulkemdenhaberler.com İhlas Haber Ajası (İHA) Resmi abonesidir.
ihlas-haber-ajansi---iha-1337159345

Ulkemdenhaberler.com İnternet Yayıncıları Derneği  üyesidir.
sanalbasin_uyesidir

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
ulkemdenhaberler.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitede yayınlanan tüm yazarların yazdığı makalelerinin sorumlulukları yazarların kendilerine aittir.

Yayın Hakları ile ilgili bildirimlerde bulunmak için yayinhaklari@ulkemdenhaberler.com adresini kullanabilirsiniz.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
ulkemdenhaberler.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri haber@ulkemdenhaberler.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 ulkemdenhaberler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ulkemdenhaberler.com ‘a aittir. ulkemdenhaberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ulkemdenhaberler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. ulkemdenhaberler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ulkemdenhaberler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ulkemdenhaberler.com. However, sometimes the ulkemdenhaberler.com uses third parties to process your information. ulkemdenhaberler.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ulkemdenhaberler.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ulkemdenhaberler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ulkemdenhaberler.com and its services. When you use ulkemdenhaberler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ulkemdenhaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.