Son Dakika
04 Aralık 2023 Pazartesi

İzmir Yaza Merhaba Konseri’nde Buluştu.

Gazetemizin değerli yazarlarından Canan Melis Bayraktar’ın Solistliğini yaptığı Mustafa Dalçam’ın yönettiği konseri çok büyük bir kalabalık izledi.
Misafirler İzmir Şairler ve Bestekarlar Derneği Sarı Zeybekler sanat derneği Söz yazarı duayen Yalçın Benlican Bestekar Türker Atik ve çeşitli koro şefleri Asked yönetim kurulu ve İzmir halkı katıldı.

06 Mayıs 2016 Cuma, 18:25

Gazetemizin değerli yazarlarından Canan Melis Bayraktar‘ın Solistliğini yaptığı Mustafa Dalçam’ın yönettiği konseri çok büyük bir kalabalık izledi. Misafirler İzmir Şairler ve Bestekarlar Derneği Sarı Zeybekler sanat derneği Söz yazarı duayen Yalçın Benlican Bestekar Türker Atik ve çeşitli koro şefleri Asked yönetim kurulu ve İzmir halkı katıldı. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezinde düzenlenen konser çok güzel bir ortamda gerçekleşti. Şair, yazar, gazeteci, bestekar şef mustafa Dalçam ın aynı zamanda bir diğer korosu şairler ve Bestekarlar grubu korosu izmir belediyesinin güzelyalı farkında düzenlediği bir hafta sürecek festivalde pazartesi günü halka açık ,açık hava konseri var. Aydın bir şehir olan İzmirimizin sanatsal faaliyetleri devam ediyor.


MELİSİzmir

13150066_816391705159704_1345988640_n
Konserin videosunu seyretmek için tıklayınız


You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...