Son Dakika
01 Mart 2024 Cuma

Güzel Gözükmeninde Bir Hilesi Var.

03 Mayıs 2016 Salı, 20:47

Parlatıcı Hilesi:Dudaklarınızı nemlendirerek dudak kalemi ile çerçeveletip rujunuzu uyguladıktan sonra üst dudağın birleşim noktasına hafif ışıltılı bir parlatıcı uygulayarak dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.
Kapatıcı hilesi:Gözaltlarına kapatacıyı ovalayarak değil parmak uçları ile minik ve nazik darbeler uygulandığında ince çizgiler oluşmaz.
Maskara Hilesi:Kirpik diplerinden alttan yukarıya doğru hafif hareketlerle uyguladığınızda daha gür ve uzun kirpiklere sahip olursunuz.Maskarayı kullanırken bir kaç kez pompalayarak kullanmayın Bunu yaparken maskaranın kurumasına neden olursunuz.
Eyeliner hilesi:Eğer eyeliner kuyruğunu oluşturamıyorsanız önce bir kalemle çizip üzerinden eyeliner geçebilirsiniz.(özel bantlarda kullanılabilir)
Gözfarı Hilesi:İstediğiniz rengi elde edemiyorsanız göz kapağına beyaz far uyguladığınızda renklerin daha canlı olmasını sağlarsınız.
Fondoten Hilesi:Nemlendirici kullanırken ve cilt temizliği yaparken yukarıdan aşağı ve aşağıdan yukarı dairesel hareketler uygulayabilirsiniz.Bunu Fondoten de uyguladığınızda yüzünüzdeki minik tüyler belirginleşir ve gölgelere neden olur bu yüzden aşağıdan yukarıya doğru uygulanmalıdır…

Elvan Elibol

1 13140846_1041548585915782_1970248637_n

 


You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...