Son Dakika
01 Mart 2024 Cuma

Lezbiyenim Dedi Yinede Boşanamadı.

Evli ve üç çocuk annesi olan H.G.T 30 yıllık kocası H.T.’ye boşanma davası açtı. Davalı olan koca, “Eşim dul kadın arkadaşlarının etkisinde kalıyor. Asla Boşanmak istemiyorum” dedi. Davacı kadının avukatı ise, “Müvekkilimin cinsel eğilimin de farklılık vardır ve karşı tarafla kesinlikle cinsel ilişkiye girmemektedir” derken davalı kocanın avukatı, “Davacının sonüç yıldır takıldığı arkadaşları tarafından etkilendiğini düşünüyoruz” dedi. Davacı kadını kusurlu bulan mahkeme boşanmayı reddetti.

19 Nisan 2016 Salı, 17:30

Garip bir boşanma davası. 30 yıllık kocasın dan ayrılmak isteyen H.G.T  mahkemede hakime ben  lezbiyenim eşimden ayrılmak istiyorum dedi. Hakim lezbiyenim demesine rahmen davayı reddetti..

Evli ve üç çocuk annesi olan H.G.T  30 yıllık kocası H.T.’ye boşanma davası açtı. Davalı olan koca, “Eşim dul kadın arkadaşlarının etkisinde kalıyor dedi. Asla ben Boşanmak istemiyorum dedi” dedi. Davacı olan kadının avukatı ise, “Müvekkilimin cinsel eğilimin de değişik farklılık vardır ve karşı cinsle yani erkekle kesinlikle cinsel ilişkiye girememektedir” derken davalı kocanın avukatı, “Davacının son üç yıldır takıldığı arkadaşları tarafından çok etkilendiğini düşünmekteyiz” dedi. Davacı bayanı tamamen kusurlu bulunan mahkeme boşanmayı reddetti.

Lezbiyenim iddiasına hakimden ret


You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...